Global Solutions for Local Market

Od 5 lat oferujemy kompleksową obsługę podmiotom z branż marketingu sportowego, marketingu terytorialnego, administracji publicznej, branży IT oraz biznesu . Stosowane przez nas rozwiązania oparte są o najlepsze praktyki z całego świata, dostosowane do wymogów i realiów lokalnych rynków.

Zajmujemy się zarówno strategiczną, koncepcyjną kreacją jak również zarządzaniem oraz realizacją projektów. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów, dlatego brak u nas standardowych rozwiązań i utartych schematów.

Nasze kluczowe wartości to:

  • Partnerstwo i zaufanie – w relacjach z naszymi partnerami, klientami oraz pracownikami bazujemy na zaufaniu.
  • Orientacja na cel – w projektach, precyzyjnie określamy cele oraz zadania, a następnie realizujemy je.
  • Profesjonalizm – stawiamy na najwyższy poziom naszych usług oraz produktów.
  • Radość i pasja – do każdego projektu podchodzimy z wielką pasją i zaangażowaniem.

Nasze kompetencje:

Oferujemy tworzenie aplikacji mobilnych na platformy iOS, Android oraz Windows Phone, które pomogą Twojej firmy dotrzeć do klienta. Wdrażamy strony internetowe oparte o systemy CMS.

W ramach naszych usług prowadzimy kompleksowe działania z zakresu marketingu, promocji i PR. Jednym z kluczowych elementów każdego projektu jest identyfikacja wizualna marki bądź poszczególne jej elementy graficzne.

Oferujemy również doradztwo z zakresu IT i marketingu. Specjalizujemy się w doradztwie dla branży marketingu sportowego.

Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu zarówno małymi jak i złożonymi projektami. Oferujemy skuteczną realizację projektów unijnych, od pozyskania poprzez realizację projektów oraz spełnienie wskaźników, kończąc na rozliczeniu wniosku unijnego.

Dla obiektów sportowych poszukujących inwestora realizujemy szereg usług związanych ze sprzedażą prawa do nazwy obiektu. Doradzamy firmom zainteresowanym zakupem praw do nazwy obiektów sportowych/wielofunkcyjnych.

Służymy wiedzą i doradztwem dla firm zainteresowanych promocją ich marki poprzez sport, w postaci sponsorowania klubu, zawodnika, eventu lub ligi.

Sprawdź szczegółowe informacje o naszej ofercie